Ściany mobilne szklane

Ściany mobilne szklane

Ścianki działowe szklane – biurowe

Szklane ściany pozwalają stworzyć koncepcję architektoniczną połączoną z przejrzystą elegancją. Wyszukane okucia podkreślają harmonijne połączenie funkcjonalności i designu. Wśród naszych propozycji znajdziesz szklane ściany działowe do biura, jak i ściany mobilne szklane, które idealnie sprawdzą się we wnętrzach mieszkalnych, restauracjach czy innych obiektach.

Ściany działowe szklane – przesuwne

Szeroka gama produktów umożliwia stworzenie eleganckiej realizacji, praktycznie z dowolnej konstrukcji szkła hartowanego. Nasze ściany działowe szklane przesuwne wyróżnia najwyższa jakość. Dbałość o szczegóły sprawiła, że proponowane rozwiązania są doceniane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmy oraz instytucje. Ścianki działowe szklane biurowe to idealny wybór, który pozwoli Ci na estetyczne i funkcjonalne zaaranżowanie dostępnej przestrzeni.

Ściany HSW – przeszklone ścianki działowe

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami, wśród których znajdziesz między innymi ściany HSW. Wyróżnia je montaż bez konieczności stosowania profilu nośnego. Takie przeszklone ścianki działowe dostępne są w grubościach od 10 do 19 mm. Możesz więc dobrać produkt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Ściany szklane przesuwne

Obok HSW oferujemy również ściany szklane przesuwne FSW o różnych wykończeniach powierzchni. Nasi Klienci mogą liczyć także na profesjonalny montaż szklanych ścian. Dysponujemy doświadczonymi pracownikami, którzy przeprowadzają prace szybko i sprawnie. Szklane ściany, montaż których oferujemy, to wybór, który zapewni Ci najwyższy poziom satysfakcji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Wybrane możliwe rozwiązania narożnych okuć:

Ściany mobilne szklane

Uwaga: przy zamawianiu okuć wystarczy powołać się na typ konstrukcji podając jej wymiar oraz wykończenie powierzchni profili do szkleń stałych.

Ściany mobilne szklanepobierz

Salon Eskaro powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie piękno, estetykę oraz komfort przy urządzaniu wnętrz. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie stosowania szkła w budownictwie, a naszym klientom oferujemy kompleksową realizację zleceń – projektowanie, pomiary, realizacja, dostawa oraz profesjonalny montaż.

Skontaktuj się !

ul. PCK 2a 58-560 Jelenia Góra Telefon:+48 667 067 167 Email:salon@eskaro.pl www:https://eskaro.pl
© Copyright 2018 - ESKARO