Salon

Firma Eskaro powstała z myślą o klientach, którzy cenią sobie funkcjonalność, estetykę oraz komfort przy urządzaniu wnętrz.

 

 

Twoje wymagania są naszym najwyższym priorytetem. Tworzymy rozwiązania, które nie tylko spełniają Twoje oczekiwania, ale przewyższają je, ponieważ jesteśmy usatysfakcjonowani tylko wtedy, gdy Ty jesteś zadowolony. Wychodzimy poza granice wyobraźni i dajemy Państwu nieograniczone możliwości w kreowaniu nowoczesnego designu wnętrz.

Realizujemy zarówno projekty indywidualne (mieszkanie, dom) jak i zlecenia inwestycyjne (biurowce, placówki medyczne, banki, hotele  i obiekty przemysłowe.

Wszystkie zamówienia realizowane są zgodnie z wytycznymi klienta i tylko po jego wyraźnej akceptacji. Zawsze staramy się zapewnić jak najkrótszy czas realizacji, najlepszą jakość zamawianych produktów oraz fachowy montaż. Potwierdzeniem wysokiej jakości wykonywanych przez salon Eskaro zleceń są wracający do Nas i polecający Nas zadowoleni klienci.

Zapraszamy do nawiązania korzystnej współpracy biura architektoniczne oraz deweloperów jak i inne firmy.

salon escaro
Salon Eskaro powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie piękno, estetykę oraz komfort przy urządzaniu wnętrz. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie stosowania szkła w budownictwie, a naszym klientom oferujemy kompleksową realizację zleceń – projektowanie, pomiary, realizacja, dostawa oraz profesjonalny montaż.

Skontaktuj się !

ul. PCK 2a 58-560 Jelenia Góra Telefon:+48 667 067 167 Email:salon@eskaro.pl www:https://eskaro.pl
© Copyright 2018 - ESKARO