Kabiny szklane na wymiar

Kabiny prysznicowe ze szkła

Nie ma to jak ciepła kąpiel po długim i meczącym dniu pracy, dlatego wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej jest bardzo ważny. Kabina musi być dostosowana do wystroju wnętrza, a także do jego wielkości. Z tego względu firma Eskaro proponuje różne rodzaje kabin szklanych. 

Kabiny szklane na wymiar to idealne rozwiązanie do każdej łazienki. 

Tafle szklane mogą być przezroczyste lub satynowe (półprzezroczyste, przez które widać tylko zarys postaci), na których możemy wypiaskować dowolny wzór. Istnieje także możliwość wykonania kabiny ze szkła laminowanego, w którym zostanie „zamknięta” dowolna grafika (szkło nieprzezierne). Kabiny szklane mogą być zamontowane bezpośrednio na podłodze (typ Walk-In) lub na brodziku, albo też w formie parawanu nawannowego.

Najczęściej montowane kabiny szklane to:

  • kabina prysznicowa z systemem przesuwnym (dwie tafle szkła, uchwyt, system przesuwny, prowadnice, uszczelki),
  • kabina narozna z drzwiami przymykowymi (dwie lub trzy tafle szkła, uchwyt, uszczelki, listwy z uszczelką i/lub okucia mocujące, stabilizator, zawiasy),
  • kabina prysznicowa otwarta (jedna lub dwie tafle szklane, stabilizator, listwy z uszczelką i/lub okucia mocujące).

od narożnych poprzez Walk-in do kabin przesuwnych. Również okucia i profile możemy dostosować do Państwa potrzeb – do wyboru jest przekrój okrągły, prostokątny, a także owalny. Dodatkowo proponujemy wybór kolorystyki wykończenia: chrom, satyna (na specjalne życzenie również złoto).

Kabiny szklane to elegancja, wysokiej klasy estetyka oraz absolutna łatwość w utrzymaniu czystości w łazience. Standardowo nasze kabiny łazienkowe wykonywane są ze szkła tzw. bezpiecznego, czyli z hartowanych tafli szklanych o grubości tafli 8 mm, które są bardzo wytrzymałe i trwałe. Dzięki dowolności obróbki szkła bezpiecznego dostosowujemy kabiny do każdego wnętrza, bez względu na jego kształt i rozmiar. Pozwala to zaoszczędzić miejsca w mniejszych łazienkach, a ponad to dodaje wnętrzom klasycznej elegancji. 
Ważne! szklane kabiny łazienkowe należy myć z użyciem środków do tego przystosowanych (bez substancji żrących), aby zachować ich piękny wygląd i blask.

Jeżeli nie macie Państwo pomysłu na kabinę w swojej łazience możecie do nas napisać mail z załączonym zdjęciem i wymiarami wnętrza, a nasi specjaliści przedstawią możliwe rozwiązania i prześlą zwrotnie wycenę wraz ze zdjęciem lub szkicem proponowanej kabiny. Pomożemy także przy wyborze koloru szkła i okuć. Zapraszamy również do odwiedzenia zakładki z naszymi realizacjami.

Salon Eskaro powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie piękno, estetykę oraz komfort przy urządzaniu wnętrz. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie stosowania szkła w budownictwie, a naszym klientom oferujemy kompleksową realizację zleceń – projektowanie, pomiary, realizacja, dostawa oraz profesjonalny montaż.

Skontaktuj się !

ul. PCK 2a 58-560 Jelenia Góra Telefon:+48 667 067 167 Email:salon@eskaro.pl www:https://eskaro.pl
© Copyright 2018 - ESKARO