Balustrady szklane

Balustrady szklane to przede wszystkim zabezpieczenie, ale również ozdobna część budowli. Konstrukcję do balustrad przeszklonych stanowią głównie elementy ze stali nierdzewnej lub aluminium, ale także profile stalowe w zależności od projektu i miejsca przeznaczenia.

Balustrady ze szkła

Balustrady szklane mocuje się do posadzki lub do policzka schodów, punktowo lub w profilu (tzw. listwa do balustrady szklanej). Wybór odpowiedniego systemu mocującego balustrady ze szkła zależy od konstrukcji i architektury budynku oraz, co najważniejsze, od preferencji klienta.

Najczęściej wykonywaną balustradą jest balustrada całoszklana, której tafla szklana (hartowana ESG lub laminowana VSG) stanowi konstrukcję nośną montowaną w listwie (szynie) za pomocą specjalnych klinów. Tego typu balustrady szklane idealnie sprawdzają się w nowoczesnych obiektach.

Balustrady szklane do domu

W zależności od zapotrzebowania klienta, tafle szklane stabilizowane są za pomocą specjalnych rotul lub poprzez zamocowanie poręczy, np. ze stali nierdzewnej lub drewna. Możliwości jest wiele, sami wybierzcie takie balustrady szklane do domu czy innego obiektu, które wydają się być dla Was najlepszym rozwiązaniem.
Szkło użyte do wykonania balustrad musi spełniać odpowiednie normy bezpieczeństwa. Nasze szklane balustrady produkujemy w oparciu o szkło laminowane VSG oraz hartowane ESG, które w połączeniu ze sobą dają najwyższej klasy bezpieczeństwo.

VSG to szkło warstwowe, klejone – po stłuczeniu takiego szkła jego drobiny pozostają na swoim miejscu, przyklejone do foli PVB użytej do sklejenia tafli.

ESG to szkło hartowane o podwyższonej wytrzymałości na zmiany temperatur oraz uderzenia – po stłuczeniu rozpada się na tysiące drobnych, nie ostrych kawałków, dzięki czemu unikniemy ryzyka zranienia.

Szklane balustrady

Balustrada szklana jest produktem szczególnie polecanym klientom ceniącym sobie wysoki poziom estetyki, nowoczesne rozwiązania i trwałość konstrukcji. Daje możliwość harmonijnego wykończenia schodów czy antresoli, zapewniając przy tym poczucie pełnej ochrony. Zapewnia innowacyjny wyglądu oraz wrażenie większej przestrzeni.

Montaż balustrad szklanych

Dowolność kolorystyczna przy wyborze szkła do balustrad oraz okuć umożliwia Państwu komponowanie wyglądu i kształtu balustrady niemalże bez ograniczeń. Balustrady szklane to solidne i eleganckie rozwiązanie zapewniające maksimum bezpieczeństwa i gwarancja komfortu użytkowania. Montaż balustrad szklanych przeprowadzany jest przez naszych doświadczonych pracowników. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu wysoką jakość prac oraz efekt zgodny z Państwa oczekiwaniami. Balustrady szklane, montaż których oferujemy, to wybór, który z pewnością Państwa usatysfakcjonuje.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferty balustrad, prosimy o mail na adres salon@eskaro.pl

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszych realizacji i skorzystania z oferty balustrad salonu Eskaro.

Salon Eskaro powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie piękno, estetykę oraz komfort przy urządzaniu wnętrz. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie stosowania szkła w budownictwie, a naszym klientom oferujemy kompleksową realizację zleceń – projektowanie, pomiary, realizacja, dostawa oraz profesjonalny montaż.

Skontaktuj się !

ul. PCK 2a 58-560 Jelenia Góra Telefon:+48 667 067 167 Email:salon@eskaro.pl www:https://eskaro.pl
© Copyright 2018 - ESKARO