Szklane elementy wyposażenia wnętrz

Szklane elementy wyposażenia wnętrz

Szkło w domu jest rzeczą niebywale praktyczną i gustowną. Poza jego gładką powierzchnią i możliwością zastosowania praktycznie wszędzie, daje nam również poczucie głębi estetyki.
Dzięki wielorakiemu zastosowaniu szkła możemy wykonać takie elementy wyposażenia wnętrz jak na przykład szklaną balustradę, która prowadzi na piętro, zdobioną ulubionym obrazem, ciekawym zdjęciem czy też po prostu przezroczystą. Dla przeciętnego mieszkania ciekawą alternatywą są drzwi szklane, które wykonujemy na każdy wymiar. Mogą to być drzwi zarówno przymykowe lub wahadłowe (w drewnianej lub metalowej ościeżnicy) jak również w wersji przesuwnej (mocowane na zewnątrz ściany na specjalnych szynach lub schowane w kasecie ściennej). Szklane drzwi nadadzą mieszkaniu nietuzinkowego wyglądu i podkreślą jego charakter. Nadto możemy sobie pozwolić na szklaną kabinę prysznicową, dostosowaną do wymiaru łazienki. Zrealizujemy w tym zakresie praktycznie każdy projekt, bez względu na ścięcia czy łuki sufitowe i ścienne. Dodatkowo możecie Państwo od razu zamówić ekrany szklane, które montuje się zamiast kafelek w kabinie prysznicowej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, a nadruk na przykład wodospadu wynurzającego się spośród bujnej roślinności, sprawi, że branie prysznica stanie się jeszcze przyjemniejsze i bardziej relaksujące. W kuchni również nie powinno zabraknąć szklanego ekranu – łatwego w utrzymaniu czystości i nadającego unikatowego wyglądu wnętrza.
Aby całość szklanej konstrukcji wyglądała nienagannie i wszystko do siebie pasowało nasza firma na pomiary wysyła swoich specjalistów – bez względu na zapotrzebowanie grupa kompetentnych montażystów przyjedzie do Państwa domu w celu dokonania niezbędnych pomiarów dzięki czemu będziemy w stanie przygotować szklane elementy wyposażenia wnętrz dostosowane do konkretnego projektu.

template-tresc.php